Firma Aluglass

Firma Aluglass powstała w 2006 roku z siedzibą w Myślenicach w woj. małopolskim. Celem firmy jest profesjonalna obsługa klientów indywidualnych oraz firm w zakresie produkcji i montażu stolarki aluminiowej w szerokim spektrum jej zastosowania.
Zakres w jakim porusza się nasza firma obejmuje m.in. witryny sklepowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ogrody zimowe oraz fasady słupowo ryglowe zwane inaczej lekkimi ścianami osłonowymi. Wszystkie te i inne produkty wchodzące w zakres stolarki aluminiowej oparte są na systemach firmy ALIPLAST.
Przez ostatnie lata nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji i montażu stolarki aluminiowej dedykowanej dla domów jedno i wielorodzinnych, pozwalając tym samym na wprowadzenie szerokiej gamy wyrobów do tego typu obiektów takich jak okna podnoszono-przeszuwne, czy lekkie ściany osłonowe załamane w połać dachu. Stolarka taka swymi właściwościami i charakterystyką wyprzedza inne produkty dotąd stosowane i daje szerokie możliwości gabarytowe.
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów w naszej ofercie znajdują się także:
•    okna PCV firmy EKO-OKNA, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem
•    deska tarasowa-kompozytowa firmy PRO-DECK, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem
•    ścianki i drzwi pełnoszklane
•    balustrady pełnoszklane
•    daszki szklane
•    elewacje wentylowane

Powyższe produkty pozwalają nam na komleksową obsługę klienta, który coraz częściej i chętniej sięga po nowatorskie rozwiązania, pozwalające na oszczędności związane z późniejszą eksploatacją.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli jesteś firmą zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki aluminiowej oraz szukasz produktów z tzw. "górnej półki" -  skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę i pomożemy rozwiązać mniej lub bardziej skomplikowany projekt.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies