Firma Aluglass

Firma Aluglass powstała w 2006 roku z siedzibą w Myślenicach w woj. małopolskim. Celem firmy jest profesjonalna obsługa klientów indywidualnych oraz firm w zakresie produkcji i montażu stolarki aluminiowej w szerokim spektrum jej zastosowania.
Zakres w jakim porusza się nasza firma obejmuje m.in. witryny sklepowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ogrody zimowe oraz fasady słupowo ryglowe zwane inaczej lekkimi ścianami osłonowymi. Wszystkie te i inne produkty wchodzące w zakres stolarki aluminiowej oparte są na systemach firmy ALIPLAST.
Przez ostatnie lata nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji i montażu stolarki aluminiowej dedykowanej dla domów jedno i wielorodzinnych, pozwalając tym samym na wprowadzenie szerokiej gamy wyrobów do tego typu obiektów takich jak okna podnoszono-przeszuwne, czy lekkie ściany osłonowe załamane w połać dachu. Stolarka taka swymi właściwościami i charakterystyką wyprzedza inne produkty dotąd stosowane i daje szerokie możliwości gabarytowe.
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów w naszej ofercie znajdują się także:
•    okna PCV firmy EKO-OKNA, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem
•    deska tarasowa-kompozytowa firmy PRO-DECK, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem
•    ścianki i drzwi pełnoszklane
•    balustrady pełnoszklane
•    daszki szklane
•    elewacje wentylowane

Powyższe produkty pozwalają nam na komleksową obsługę klienta, który coraz częściej i chętniej sięga po nowatorskie rozwiązania, pozwalające na oszczędności związane z późniejszą eksploatacją.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli jesteś firmą zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki aluminiowej oraz szukasz produktów z tzw. "górnej półki" -  skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę i pomożemy rozwiązać mniej lub bardziej skomplikowany projekt.

 

 

Mając na uwadze wyskokie wymagania jakie stawia się przy produkcji stolarki aluminiowej nasza firma systematycznie poszerza swój park maszynowy w najnowsze urządzenia. Maszyny wyposażone w nowe technologie pomagają nam w znaczący sposób poprawić i utrzymywać jakość produktów na światowym poziomie.

Produkty stolarki aliminiowej są szczególnie wymagające podczas procesu produkcji, dlatego wytwarzamy je nie tylko na odpowiedniej klasy maszynach lecz także pod fachowym okiem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Potwierdzeniem tych słów są certyfikaty autoryzacji wystawiane po okresowych kontrolach systemodawcy, którym jest ALIPLAST. Autoryzacja taka potwierdza kwalifikację w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu naszych produktów na systemach ALIPLAST oraz stwierdza najwyższą jakość !!!

 

View the embedded image gallery online at:
https://firmaaluglass.pl/pl/o-nas/firma#sigProGalleria567566e157

 

Zawarte paramerty szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności w eurpoejskich normach PN EN 14350-1+A1 oraz PN EN 13830 posiadają wszystkie produkty Firmy Aluglass czego potwierdzeniem jest znakowanie wyrobów znakiem CE

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies