Model 1015 - klasyka i prostota

Model 1015 - klasyka i prostota

Czasem nie jest konieczny montaż wyszukanego rozwiązania. Dyskrecja i dopasowanie do elewacji ma znaczenie.

Proste rozwiązanie, ale z akcentem. Otóż Model 1015 to produkt dla ceniących sobie stonowaną elegancję z nienarzucającym się stylem i wyglądem. W drzwi wbudowano czytnik elektroniczny, który stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób lubiących nowinki techniczne i oszczędzających czas. Nie trzeba szukać kluczy, wystarczy wpisać kod dostępu i drzwi otworzą się same. Może nie tak dosłownie, ale w pewnym sensie, bowiem do otwarcia służy pochwyt w kolorystyce drzwi.
Elementem ozdobnym w tym wypadku jest frez naniesiony na płytę skrzydła i stanowiący wyróżnik modelu.
Warto również zauważyć, że w górnej części zastosowano doświetle górne, które doskonale spełnia rolę wpuszczając górne światło dzienne do wiatrołapu lub korytarza.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach mozesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies