Aktualności - Firma Aluglass

Zrealizowany projekt: nowa siedziba firmy ALUBRASS

Perfekcja w każdym szczególe – w zespoleniach okien Aluglass

Zrealizowany projekt: nowoczesny budynek wielorodzinny z częścią usługową

Nowoczesność i Elegancja w Każdym Calu - Odkryj Realizacje Aluglass z Systemem ALIPLAST GENESIS i ALIPLAST ULTRAGLIDE

Dziś odwiedzamy rodzinny rynek. Mieliśmy ogromną przyjemność brać udział w realizacji inwestycji w Myślenicach na ulicy Traugutta... Z pewnością wielu z Was ten budynek jest już znany, natomiast tych, którzy nie mieli takich możliwości, aby go zobaczyć, zapraszamy do naszej galerii.

Drzwi wejściowe wyposażone w inteligentny system kontroli dostępu i automatyczną zasuwnicę wielopunktową łączą w sobie technologię i zabezpieczenie antywłamaniowe. Prostota tego rozwiązania polega na tym, że wykorzystując swoje odciski palców i skaner otwieramy sobie dostęp do wnętrza. Możemy również wykorzystać kod dostępu, jeśli takie rozwiązanie jest dla nas wygodniejsze.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na montaż okien aluminiowych w swoim domu. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę liczne korzyści, jakie niosą ze sobą te produkty. W tym artykule przedstawiamy pięć powodów, dla których warto w nie zainwestować.

Nasza realizacja, która powstaje na podstawie projektu wykonanego przez VERGO PROJEKT - budynek produkyjno-magazynowy z częścią biurową. Wykorzystane rozwiązania techniczne poznaliśmy już we wcześniejszej realizacji z Tychów, dzisiaj - uzupełniamy informacje o elementy, które są bardzo ważną częścią systemu - szkło przeciwsłoneczne STOPSOL CLEAR.

W ramach tej inwestycji, klient zdecydował się na wybór drzwi zewnętrznych o wymiarach zgodnych z jego potrzebami, z modelu EUROA STANDARD 75 (Genesis 75). 

Kameralna atmosfera i tematyka, którą warto poznać i się zainteresować.
We wtorkowe przedpołudnie braliśmy udział w seminarium, którego tematyka oscylowała wokół stolarki aluminiowej oraz wyposażenia dodatkowego drzwi aluminiowych (i nie tylko).

Tychy to już kolejne miast, w którym Firma Aluglass montuje produkty wysokiej jakości. W tym miejscu powstaje inwestycja, której projekt fasady opiera się na systemie MC-WALL.

Model 1015 - klasyka i prostota

środa, 04 styczeń 2023

Czasem nie jest konieczny montaż wyszukanego rozwiązania. Dyskrecja i dopasowanie do elewacji ma znaczenie.

Całkiem niedawno zakończyliśmy montaż naszych produktów w nowej inwestycji w Krakowie, na ulicy Kujawskiej. Nowoczesne systemy i elegancki wygląd budynku - warto zwrócić uwagę!

Wkrótce finalizacja budowy nowej hali i rozpoczęcie nowego etapu pracy dla Was! Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować produkty, który łączą klasyczny, ponadczasowy design z niezrównaną funkcjonalnością. 

Nowe logo

wtorek, 06 wrzesień 2022

 Dzisiaj prezentujemy nowe logo marki Firmy Aluglass i zwiększamy nasze działania brandingowe.

Nasze hasło - produkty w idealnej harmonii, to odpowiedź na potrzebę dopasowania stolarki do Twojego domu.

Zakończyliśmy badania drzwi zewnętrznych EUROA PS w Instytucie Techniki Budowlanej, które zostały potwierdzone raportem z badań.

Nowe kolory decor wood

środa, 01 kwiecień 2020

Połączenie szlachetności drewna z nowoczesną technologią i zaletami aluminium to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Usługa nadawania aluminium powłok dekoracyjnych w kolorach drewnopodobnych uzupełniona została nowymi rodzajami wykończeń

Nanocoat. Powłoka antywirusowa

środa, 01 kwiecień 2020

 Zakażenie wirusowe lub bakteryjne jest często spowodowane kontaktem z zarażoną osobą lub zainfekowaną powierzchnią. We wspólnym wysiłku Sobinco, spółki zależnej STA i laboratoriów biogenetycznych uniwersytetu w Coimbrze (Matera, Portugalia) opracowano obróbkę powierzchni,

UG Corner

środa, 01 kwiecień 2020

Ultraglide - rozwiązanie kątowe – rozwiązanie do dużych przeszkleń narożnych.

Sprawdż

System przesuwny oraz podnoszono-przesuwny.

System izolowany termicznie (przekładki termiczne z materiału o podwyższonej izolacyjności termicznej).

Sprawdź

Trójkomorowy system przeznaczony do projektowania drzwi przesuwnych.

System izolowany termicznie (przekładki termiczne z materiału o podwyższonej izolacyjności termicznej).

Sprawdź

Okno Genesis 75

piątek, 10 maj 2019

Trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Sprawdź

Okna VS600

piątek, 10 maj 2019

VS600 - system o podwyższonej izolacyjności termicznej przeznaczony do projektowania konstrukcji przesuwnych pionowych.

Sprawdź

ALUGLASS-DEKOR

środa, 30 kwiecień 2014

Nowość - okna aluminiowe ALUGLASS-DEKOR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozpoczęliśmy produkcję okien polakierowanych technologią DEKORU.

System STAR

środa, 23 kwiecień 2014

Pragniemy przedstawić nowy system pozwalający stworzyć okna i drzwi o wysokim współczynniku izolacji cieplnej.
Zobacz więcej

 

OKNO MC PW

czwartek, 17 kwiecień 2014

Okno równolegle odstawne to kolejny krok w kierunku poszeżenia oferty firmy Aluglass. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania pozwala na zachowanie jednorodnego charakteru ścian aluminiowo-szklanych przy otwartym oknie. Sprawdź

Ukryte skrzydła

czwartek, 17 kwiecień 2014

W drugiej połowie 2013 wprowadziliśmy dwa systemy okienne z ukrytym skrzydłem - Imperial65 SU oraz Superial75 SU.
Główną zaletą tych rozwiązań jest zwiększenie światła szyby oraz równowaga horyzontalna i wertykalna na elewacji między oknem stałym a otwieranym. Sprawdź

Nowa "harmonijka"

czwartek, 17 kwiecień 2014

Od dnia 01-04-2014 Firma Aluglass wprowadza do oferty nowy system harmonijkowy izolowany termicznie PANORAMA. Tym samym z oferty wycofuje dotychczasowe systemy harmonijkowe. Sprawdź

"Dom I Otoczenie"

środa, 02 kwiecień 2014

"Dom I Otoczenie" II Myślenickie Targi. Głowna nagroda w kategorii "Kreatywna Prezentacja Produktów"

Chrono Invision

wtorek, 01 kwiecień 2014

System Okienny z Ukrytym Zawiasem

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies