Inwestycja w Krakowie - nasza nowa realizacja

Inwestycja w Krakowie - nasza nowa realizacja

Całkiem niedawno zakończyliśmy montaż naszych produktów w nowej inwestycji w Krakowie, na ulicy Kujawskiej. Nowoczesne systemy i elegancki wygląd budynku - warto zwrócić uwagę!

Inwestor zdecydował się na przeprowadzenie kompleksowego montażu w budynku i wybrał nowoczesne okna aluminiowe w systemie Aliplast GENESIS oraz zewnętrzne rolety chroniące przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca i zapewniającymi prywatność w pomieszczeniach. Dzięki tym zabiegom budynek zyskał na estetyce oraz na funkcjonalności, a jego użytkownicy mogą cieszyć się lepszą izolacją termiczną oraz akustyczną. Ponadto, na elewacji budynku zostały zamontowane panele aluminiowe, które dodatkowo podniosły jego walory wizualne.

Firma Aluglass, specjalizująca się w montażu okien aluminiowych oraz elewacji z paneli, zapewniła profesjonalne wykonanie montażu, dbając o każdy szczegół, a tym samym o zadowolenie klienta - zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz fachowemu montażowi, budynek na ul. Kujawskiej w Krakowie uzyskał wyróżniający się wygląd wychodząc standardem w przyszłość.

Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

 

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach mozesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies