Realizacja MYŚLENICE, ul. Traugutta - energooszczędność i wygoda

Realizacja MYŚLENICE, ul. Traugutta - energooszczędność i wygoda

Dziś odwiedzamy rodzinny rynek. Mieliśmy ogromną przyjemność brać udział w realizacji inwestycji w Myślenicach na ulicy Traugutta... Z pewnością wielu z Was ten budynek jest już znany, natomiast tych, którzy nie mieli takich możliwości, aby go zobaczyć, zapraszamy do naszej galerii.Realizacja tej inwestycji, dla naszej firmy, rozpoczęła się w lipcu 2022 r. Od tego momentu montowaliśmy stolarkę w systemie GENESIS 75 z zawiasami ukrytymi, klamkami Sobnico Edge w kolorze stolarki. Dodatkowo nasze okna były montowane wraz z systemowymi parapetami zewnętrznymi oraz portfenetrami.

 

Rozwiązania techniczne, które były brane pod uwagę i które zostały zamontowane, to produkty energooszczędne. Okna posiadają pakiety trzyszybowe z ciepłą ramką, które zdecydowanie poprawiają termikę pomieszczeń. Mieszkania zostały wyposażone w wysokiej jakości wejściowe Euroa Slim z zabudową aluminiową, na której umieszczono numer mieszkania.

W budynku zastosowano również wentylowaną elewację, którą dostarczyła nasza firma.

 

Miło nam również nadmienić, że autorem projektu jest Pracownia Architektoniczna Arch-logica


Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach możesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies