Realizacja Firmy ALUGLASS, budynek siedziby firmy ALUBRASS Realizacja Firmy ALUGLASS, budynek siedziby firmy ALUBRASS Firma Aluglass

Realizacja Aluglass w Krakowie, dwa systemy w jednym połączeniu

Zrealizowany projekt: nowoczesny budynek wielorodzinny z częścią usługową

Firma Aluglass z dumą prezentuje naszą najnowszą realizację - nowoczesny budynek, który stał się nową siedzibą dla firmy ALUBRASS. Ten innowacyjny projekt łączy w sobie zaawansowane technologie i estetyczne rozwiązania, które podkreślają naszą dedykację do dostarczania wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PCV.

Wykorzystane technologie:System Alu ALIPLAST - MC-WALL, GENESIS, ULTRAGLIDE: Nasze wiodące systemy aluminiowe zostały wykorzystane do stworzenia estetycznych i wydajnych fasad oraz okien, które oferują doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz wyjątkową trwałość.

System PCV SALAMANDER: Wykorzystanie renomowanego systemu PCV pozwoliło na wykonanie energooszczędnych i funkcjonalnych okien, idealnie komponujących się z nowoczesnym designem budynku.

O projekcie: Projekt nowej siedziby ALUBRASS zakładał stworzenie nowoczesnej przestrzeni biurowej, która sprzyja komfortowi pracy oraz efektywności pracowników. Budynek został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz światła naturalnego, co osiągnęliśmy dzięki przemyślanej konstrukcji fasad i zastosowaniu dużych przeszkleń.

Dlaczego Aluglass?

Wybierając Aluglass, nasi klienci decydują się na współpracę z ekspertami, którzy gwarantują indywidualne podejście do każdego projektu oraz użycie tylko sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Nasze realizacje są synonimem innowacji i niezawodności. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące możliwości współpracy oraz szczegółów technicznych naszych systemów stolarki.

?  +48 12 274 42 74 ? +48 698 865 460 ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: https://euroa.pl/

Aluglass - Innowacja i Jakość w każdym projekcie!
Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach możesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies