OSIECZANY, fasada w systemie MC-WALL, system okienno-drzwiowy GENESIS 75 i szkło przeciwsłoneczne STOPSOL CLEAR

Nasza realizacja, która powstaje na podstawie projektu wykonanego przez VERGO PROJEKT - budynek produkyjno-magazynowy z częścią biurową. Wykorzystane rozwiązania techniczne poznaliśmy już we wcześniejszej realizacji z Tychów, dzisiaj - uzupełniamy informacje o elementy, które są bardzo ważną częścią systemu - szkło przeciwsłoneczne STOPSOL CLEAR.

ALUGLASS osieczany genesis 75

System MC-WALL to nowoczesny i sprawdzony system fasad przeszklonych, który składa się z aluminiowych profili montażowych, szyb zespolonych i elementów uszczelniających. Szyby zespolone są montowane między profilami, tworząc jednolitą powierzchnię przeszklenia. Takie rozwiązanie dodaje budynkowi lekkości i zdecydowanie poprawia trwałość. Co więcej - fasada systemowa MC-WALL doskonale izoluje termicznie, a także poprawia akustykę. Dzięki swojej elastyczności może być stosowany zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynkach, a także pozwala na stworzenie różnorodnych kształtów i konfiguracji.

 

Kilka słów o zastosowanym w realizacji szkle przeciwsłonecznym Stopsol Clear. To rozwiązanie, które łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne, tym samym zdobywając rzeszę zadowolonych zwolenników. Ta cecha wynika z połączenia szerokiej gamy utwardzonych powłok z bardzo bogatą ofertą kolorystyczną. Szyby refleksyjne Stopsol zostały zaprojektowane po to, aby kontrolować ilość energii cieplnej dostarczanej przez słońce. Ta właściwość zapewnia użytkownikom budynków komfort i poczucie prywatności. Również redukuje koszty związane z klimatyzowaniem pomieszczeń dzięki niskiej przepuszczalności cieplnej. Warto również zauważyć, że powłoka w znacznej mierze ogranicza przyleganie cząsteczek brudu, redukując tym samym konieczność częstego mycia.

Zapraszamy do galerii zdjęć realizacji tuż po montażu systemu MC-WALL.

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach możesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies