Seminarium - Siedziba firmy Aliplast, Lublin, 7 lutego 2023

Seminarium - Siedziba firmy Aliplast, Lublin, 7 lutego 2023

Kameralna atmosfera i tematyka, którą warto poznać i się zainteresować.
We wtorkowe przedpołudnie braliśmy udział w seminarium, którego tematyka oscylowała wokół stolarki aluminiowej oraz wyposażenia dodatkowego drzwi aluminiowych (i nie tylko).

Rozpoczęliśmy seminarium o godzinie 9:00 (prawie :) a zaproszeni goście mieli okazję zaznajomić się w skróconej formie z ofertą naszej firmy oraz firm partnerskich, które przyjęły zaproszenie. W samej prezentacji nie zabrakło miejsca dla najważniejszych dla naszych klientów cech produktów: certyfikatach potwierdzających jakość, które wystawił po przeprowadzonych badaniach Instytut Techniki Budowlanej - bo warto wiedzieć, że na naszym celem było stworzenie takich drzwi, które nie będą się odkształcały i klinowały przy zmianach temperatury oraz w których nie będą występowały tzw. mostki termiczne. I taki drzwi mamy w swojej ofercie! Zakończyliśmy prezentację informacjami na temat Funduszy Norweskich, których jesteśmy beneficjentami. O tym pisaliśmy tutaj.

Co ponadto?

Siegenia i ich systemy doposażenia drzwi, systemy dostępu do wnętrza. Idealne zestawienie i idealne dodatki dla tych, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. A dla tych, których interesuje sama technologia wytwarzania systemów do stolarki aluminiowej ucieszyła możliwość odwiedzenia fabryki Grupy Aliplast.

Serdecznie dziękujemy Grupie Aliplast, która była gospodarzem naszego Seminarium. Mamy nadzieję, że współpraca nadal będzie rozwijała się kwitnąco, czego i sobie i Grupie życzymy.

 

 

 

#DrzwiEuroa #SeriaHolenderska #SeriaNatur #SeriaLines #BetonNaturalny #Design #NowoczesneDrzwi #DrzwiWejściowe #Jakość #Trwałość #IzolacjaTermiczna #Akustyka #Automatyka #DopasowanieWyglądu #Trendy2023 #ProjektowanieDrzwi

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies