Tychy, fasada w systemie MC-WALL, stolarka GENESIS 75 i okna przesuwne ULTRAGLIDE

Tychy, fasada w systemie MC-WALL, stolarka GENESIS 75 i okna przesuwne ULTRAGLIDE

Tychy to już kolejne miast, w którym Firma Aluglass montuje produkty wysokiej jakości. W tym miejscu powstaje inwestycja, której projekt fasady opiera się na systemie MC-WALL.

System MC-WALL to nowoczesny i sprawdzony system fasad przeszklonych, który składa się z aluminiowych profili montażowych, szyb zespolonych i elementów uszczelniających. Szyby zespolone są montowane między profilami, tworząc jednolitą powierzchnię przeszklenia. Takie rozwiązanie dodaje budynkowi lekkości i zdecydowanie poprawia trwałość. Co więcej - fasada systemowa MC-WALL doskonale izoluje termicznie, a także poprawia akustykę. Dzięki swojej elastyczności może być stosowany zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynkach, a także pozwala na stworzenie różnorodnych kształtów i konfiguracji.

 

Nie bez znaczenia jest również stolarka zastosowana przy montażu. Oparliśmy się na systemie GENESIS 75, zarówno do okien i drzwi. Jest to rozwiązanie, które wiąże ze sobą ekonomiczność, dobrą termoizolacyjność i idealne dopasowanie do systemu MC-WALL. Okna GENESIS 75 są wykonane z profili aluminiowych o grubości 75 mm. Zastosowanie ich w takim budynku jest zupełnie uzasadnione, ponieważ zapewniają dużą izolacyjność termiczną i akustyczną. Trójkomorowy zestaw szybowy "dba" o izolację cieplną. Drzwi GENESIS 75 także wykonane są z profili aluminiowych o grubości 75 mm. Dostępne są zarówno modele przesuwne, jak i składane. Drzwi te mogą mieć różne rodzaje szyb, w tym bezpieczne i antywłamaniowe, co pozwala na dodatkową ochronę. Wszystkie drzwi tego systemu są wyposażone w uszczelki termiczne, co zapewnia dobrą izolację cieplną.
Drzwi w tym systemie również wykonano z profili aluminiowych o grubości 75 mm. Jest to system, który może być wykorzystany jako baza do obsadzenia nawet szybami antywłamaniowymi, jak również do wykorzystania do skonstruowania drzwi przesuwnych. Ważnym elementem są dodatkowe uszczelki, które poprawiają termoizolacyjność. Dostępne są zarówno modele przesuwne, jak i składane. Drzwi te mogą mieć różne rodzaje szyb, w tym bezpieczne i antywłamaniowe, co pozwala na dodatkową ochronę. Wszystkie drzwi tego systemu są wyposażone w uszczelki termiczne, co zapewnia dobrą izolację cieplną.
Inwestycja została również zaopatrzona w okna podnoszono-przesuwne ULTRAGLIDE. Jest to nowoczesny system okien pozwalający na łatwe i ciche otwieranie oraz zamykanie okien. Stosuje się w nich materiały najwyższej jakości (bo tylko takie stosuje ALUGLASS). Nasi klienci docenili ich prostotę obsługi i przede wszystkim komfort, lekkość przesuwu i funkcjonalność. NIe należy zapominać, że takie okna mogą być wyposażone w dodatkowe blokady skrzydeł, które zabezpieczają przez niepożądanym otwarciem okien.
Obiekty z systemu Genesis 75 są odpowiednie dla nowoczesnych budynków, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych, ze względu na izolacyjność termiczną, akustyczną i wysokie właściwości estetyczne.

Dzisiaj prezentujemy pierwszą galerię - tuż po montażu. Niebawem (mamy nadzieję) przedstawimy galerię zdjęć już gotowego budynku. Zapraszamy do galerii zdjęć z realizacji.

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach mozesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies