EUROA STANDARD 75, czyli wysoka jakość w standardzie

EUROA STANDARD 75, czyli wysoka jakość w standardzie

W ramach tej inwestycji, klient zdecydował się na wybór drzwi zewnętrznych o wymiarach zgodnych z jego potrzebami, z modelu EUROA STANDARD 75 (Genesis 75). 

Drzwi te zostały wyposażone w doświetle boczne, co w oczywisty sposób pozwala na naturalne doświetlenie przestrzeni wejściowej do budynku oraz tworzy efekt przestrzeni.

 

Drzwi te są wykonane z wysokiej jakości profili, to zapewnia im trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Potwierdzają to również certyfikaty i badania Instytutu Techniki Budowlanej. W drzwiach zastosowano zintegrowany pochwyt KA1-61, tym samym nie ma konieczności stosowania klamek lub innych elementów ułatwiających użytkowanie. Dodatkowo, drzwi te wyposażone są w zawiasy ukryte oraz rozetkę w kolorze stolarki dla zapewnienia estetycznego i schludnego wyglądu. Całość dopełniona jest wkładką w kolorze czarnym, która dyskretnie ukryta nie odwraca uwagi od prostoty kompozycji. Klient zadecydował o kolorze i postawił swój wybór na kolor strukturalny 9005 ST, co oznacza ciemny, matowy kolor szarości. Taki kolor jest neutralny i doskonale pasuje do zaprojektowanej elewacji budynku.

Przedstawiamy rozwiązanie gotowe - idealnie dopasowane praktycznie pod każdym względem: estetyczny, technicznym i funkcjonalnym.

 

 

 

Nasza firma korzysta z funduszy norweskich, które wspomagają nasz rozwój i wzmacniają pozycję na naszym rynku, a także dają możliwość ciągłego podnoszenia jakości produktów i oferowania nowych rozwiązań klientom. O funduszach mozesz przeczytać tutaj.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikom przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies Zobacz naszą politykę cookies